Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Seriály, ktoré nám zachraňujú život

Seriálov existuje skutočne veľmi veľa. To znamená minimálne to, že si každý nájde aspoň ten jeden svoj, veď predsa v takom veľkom množstve si nenájsť svoj obľúbený by sa mohlo zdať aj nemožné. Každý má rád iný žáner, iný druh filmov, iný druh seriálov. Niektorí sa najlepšie zrelaxujeme pri dobrej komédii, iných nás lákajú zase radšej drámy alebo kriminálky, iní si radi oddýchneme pri romantike. Jednoducho a jasne, koľko ľudí, toľko chutí.

fantazáe.jpg

Je ťažké spraviť preto nejaký všeobecný prehľad, alebo hodnotenie daného seriálu. Tak, ako sme my ľudia rozmanití, každý máme radi iné veci, aj iné veci obľubujeme. To znamená, že to čo sa jednému páči sa druhému páčiť vôbec nemusí. Existujú však aj také prípady, že sme s k dobrým seriálom ,ktoré by sme si určite zamilovali ešte len jednoducho nemali šancu dostať. Práve pre to treba veľa googliť a dúfať, že na nejaký výborný, ako stvorený pre vás isto narazíte.

kinový sál.jpg

Existujú však aj také, o ktorých sme už počuli všetci, a všetci ich aj svojím spôsobom aspoň trochu obľubujeme. Pokiaľ vravíme o všeobecne dobre hodnotených a najpopulárnejších seriáloch sveta, musíme iste spomenúť napríklad tieto: The Simpsons, Game of Thrones, Chernobyl, Friends, Two and a half men a mnoho ďalších. Každý sme o nich už aspoň niečo započuli, a asi aj aspoň jeden diel videli. To, aký v nás vyvolávajú pocit, je síce veľmi individuálne, patria však medzi najsledovanejšie a najobľúbenejšie práve vďaka ich výnimočne všestrannému charakteru, ktorému dokáže prísť na chuť takmer každý.
Kto by už napríklad nikdy nepočul o známej žltej rodinke Simpsnových? Kto by sa aspoň trochu nepobavil nad opileckým životom Charlieho Sheena v seriály Dva a pol chlapa? Alebo kto by nepoznal legendárnu partičku priateľov z New Yorku a ich vtipné spoločné prežívanie? Práve tieto patria pre svoj typický charakter medzi najlepšie z najlepších.