Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Philips HUE stmievací ovládač

Tento ovládač totiž rieši jeden základný problém systému Philips HUE a to je nemožnosť používania klasických pôvodných vypínačov. Vďaka tomuto jednoduchému riešeniu Vám stačí zrušiť pôvodný vypínač a nahradiť ho týmto bezdrôtovým. Samozrejme, inštalácia vôbec nemusí byť len na stenu. Vypínač si môžete zobrať tam, kde ho potrebujete.

stropní světlo

Ovládanie pomocou stmievača Philips Hue
Smartfón nemáme vždy po ruke a niekedy je to zbytočne komplikované. Aj na to má Philips riešenie. Stmievač na stenu/ diaľkový ovládač Philips Vám umožní spúšťať až 4 svetelné scény a samozrejme aj ovládať jednotlivé svetlá.
Diaľkové umiestnite tam, kde ho potrebujete
Tento diaľkový stmievač môžete mať tam, kde Vám to najviac vyhovuje. Či už je to pri dverách alebo pri sedačke. Je to úplne na Vás a na zmenu pozície nepotrebujete praktický nič.

Stmievajte svetla tak, ako nikdy predtým
Systém Philips HUE má svoje žiarovky tak vyladené, že nenájdete kvalitnejší spôsob stmievania na trhu. Jednoducho si nastavíte intenzitu svetla presne takú, ako chcete. Ani nie silnú, ani nie slabú. Proste dokonalú.
Prepínanie medzi scénami
Správnym nastavením môžete týmto ovládačom prepínať až medzi 4 svetelnými scénami. Tie si môžete jednoducho nastaviť priamo v aplikácií Philips HUE.
Vytvorte si kreatívne osvetlenie presne podľa seba
Pomocou viacerých Philips Hue žiaroviek, pásov a svietidiel sa môžete so svetlom hrať do detailov a pripraviť si perfektné farebné kombinácie pre každú miestnosť svojho domu a samozrejme, každú situáciu. Nastavte si napríklad jednu scénu pre večerné pozeranie filmu, inú pre relax a ďalšiu pre čítanie. Jednoduchým stlačením tlačítka potom medzi scénami prepínate a vašu obývačku zaplavuje naozaj nádherné svetlo.

interi=r

Vstávajte a zaspávajte s tým správnym svetlom
Skoré ranné vstávanie je utrpením snáď pre každého z nás, najmä v zimných mesiacoch, kedy je vonku ešte tma. Philips Hue to dokáže zmeniť, vďaka scéne ranného prebúdzania máte pocit, akoby Vašu izbu postupne zaplavovalo svetlo a teplo. Samozrejme Philips pomôže aj v noci a namiesto studeného svetla Vás bude uspávať jemnými teplými lúčmi.