Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Jackass

Pamätáte si ešte na túto mániu? Tieto ich videá a kompilácie videl hádam každý tínedžer po celom svete. Na jednej strane vravíme o popurálnych videách, ktoré mladých zabávali, na druhej strane sa to neobišlo bez nemalej kritiky zo strany starších. Presne tak bol projekt Jackass braný aj v médiách a šoubiznise. Na jednej strane týmito "bláznami" možno pohŕdali a brali ich ako zlý príklad pre mládež, na druhej strane ich obdivovali z dôvodu nemalej popularity, ktorú si získali. Veď hlavný protagonista John Knoxville je okrem projektu Jackass aj známym hercom vo filmoch. No za jeho vstup k vyššej smotánke môže predovšetkým spomínaný projekt Jackass. Naozaj tu vravíme o období, kedy mal Jackass vysokú popularitu.
zápas krokodýlů

        Opíšem Vám bližšie, o čo vlastne ide

Vravíme o americkom seriáli, ktorý bol najskôr vysielaný MTV, no neskôr, kedy prišiel internetový "boom", sme tieto videá našli aj na webových prehrávačov. Nič také sme dovtedy nevideli! Každá časť je vlastne kompiláciou videí, kde táto partia v každom predvádza nejaké životu a zdraviu riskantné šialenosti, niekedy možno až pohoršujúce k okoliu. Skrátka predstavte si nejakú šialenú situáciu a v kompilácii Jackass takýto "zážitok" určite uvidíte.
vybourané závodní auto

        Šňupanie korenín Wasabi, pijavica prilepená na oku, kŕmenie a provokanie krokodílov, žralokov, takmer nahý tanec v obchodnom dome, vypožičianie si auta z požičovne a jeho následné totálne rozbúranie, vykonanie "potreby" v obchode so záchodmi, nákupný vozík s pasažiermi idúci v plnej rýchlosti po diaľnici a poháňaný malou raketou, streľba do Knoxvilla v neprestreľnej veste, …

asijské jídlo
To je iba pár zážitkov, ktoré sa mi teraz vybavili pri pojme Jackass. Takýchto bláznivých videí tam nájdeme viac. Každopádne už asi lepšie tušíte, o čo asi ide. Ale veď Jackass už zrejme dobre poznáte i Vy a viete, že ide o taký naozaj netredičný kus humoru a videí, ktoré si však zo strany účinkujúcich pýtajú obrovskú odvahu. A práve tá odvaha je na nich obdivuhodná, veď nechali by ste do seba strielať, alebo išli by ste tancovať takmer nahý do obchodného domu? Nechajme to radšej na týchto účinkujúcih v seriáli Jackass.